Oferta usług

Relokacje fabryk, montaż-demontaż linii produkcyjnych, maszyn i konstrukcji stalowych.

Misją PHU Jamniuk jest wychodzenie naprzeciw potrzebom naszych klientów.

Wiele firm, aby się rozwijać, rozbudowuje się, tworząc nowe oddziały, unowocześniając infrastrukturę, bądź – w celu obniżenia kosztów – zmienia lokalizację produkcji. PHU Jamniuk ułatwia firmom rozwój poprzez montaż nowych maszyn i urządzeń, kompleksowe przeniesienia fabryk, hal produkcyjnych. Gwarantujemy demontaż, przygotowanie do transportu, na życzenie klienta transport, rozładunek i ponowny montaż oraz uruchomienie w nowym miejscu. Posiadamy również bogate doświadczenie w kompleksowym montażu i demontażu konstrukcji stalowych. Doświadczenie z wielu montaży i demontaży konstrukcji stalowych oraz wykwalifikowana kadra i zaplecze sprzętowe są przepustką do realizacji nawet najbardziej skomplikowanych projektów.

Spawalnictwo przemysłowe

Istotną gałęzią działalności PHU Jamniuk jest spawalnictwo przemysłowe (metody: TIG, MIG/MAG, elektroda).

Od wielu lat realizujemy projekty spawalnicze dla polskich i zagranicznych kontrahentów. Wykwalifikowani spawacze z aktualnymi certyfikatami i bogatym doświadczeniem realizują spawanie zbiorników, rurociągów, rur, oraz konstrukcji stalowych. Nasze spawy wyróżniają się precyzją i trwałością, przez co dają możliwość długoletniego i stabilnego użytkowania.

Utrzymanie ruchu przemysłowego

W celu zapewnienia ciągłości pracy i obniżenia kosztów przestojów naszych klientów świadczymy usługi utrzymania ruchu przemysłowego.

Dysponujemy doświadczonym zespołem inżynierów, mechaników, elektryków, monterów, którzy podejmując działania prewencyjne, dokonują przeglądów i konserwacji maszyn, prowadzą dokumentację techniczną urządzeń, dokonują diagnostyki technicznej maszyn i urządzeń przemysłowych, usuwają awarie, prowadzą serwis automatyki przemysłowej. Wszystko to służy zapewnieniu płynności procesu technologicznego i zwiększeniu stabilności produkcyjnej firm, z którymi współpracujemy.

Produkcja

Firma zajmuje się produkcją rurociągów, zbiorników, profili oraz konstrukcji metalowych stosownie do potrzeb naszych klientów.

Wiodąca pozycja PHU Jamniuk na rynku usług dla przemysłu została ugruntowana poprzez niezawodność i elastyczne podejście do klienta. Przykładamy wagę do najwyższej jakości, dlatego zatrudniamy doświadczonych inżynierów, mechaników, monterów, spawaczy i elektryków. Wysoko wykwalifikowana kadra oraz wieloletnie doświadczenie pozwoliły nam osiągnąć czołową pozycję w konkurencyjnej branży. Dzięki temu gwarantujemy naszym klientom profesjonalizm, bezpieczeństwo i satysfakcję z terminowo realizowanych inwestycji.

Skontaktuj się z nami

Wypełnij krótki formularz poniżej