Montaż i demontaż maszyn oraz konstrukcji stalowych

Funkcjonowanie i rozwój większości firm, prędzej czy później, wiąże się z koniecznością zmiany siedziby lub zakupem nowych maszyn. Każdorazowo jest to duże oraz trudne przedsięwzięcie, które najlepiej powierzyć specjalistom. Firma PHU Jamniuk świadczy kompleksowe usługi obejmujące demontaż oraz montaż maszyn i konstrukcji stalowych, montaż maszyn i nie tylko. Nasza oferta jest elastyczna, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać różnorodnym potrzebom poszczególnych przedsiębiorstw.


Montaż nowych maszyn


Każda nowa maszyn wymaga montażu w miejscu, w którym ma pracować. Bardzo istotne, by wszystko zostało przeprowadzone w sposób prawidłowy i bezpieczny. Tylko w ten sposób możliwe będzie jej prawidłowe użytkowanie w miejscu pracy.


Posiadamy niezbędną wiedzę oraz specjalistyczny sprzęt, dzięki czemu jesteśmy w stanie przeprowadzić sprawną instalację różnego rodzaju maszyn.


Relokacje fabryk


Przeprowadzka przedsiębiorstwa do nowej siedziby, wymaga często bardzo dużego nakładu pracy. To właśnie takie realizacje stanowią kluczowy element naszej działalności. Obejmują transfer maszyn oraz linii produkcyjnych, transport urządzeń oraz ich montaż na miejscu przeznaczenia. Nasze kompleksowe usługi obejmują także poziomowanie maszyn, ich montaż i demontaż, rozładunek czy przemieszczanie wewnątrz pomieszczeń zakładowych. Całość przebiega z należytą ostrożnością oraz dbałością po poprawny przebieg wszelkich działań.


Dlaczego my?


Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz obszerną wiedzę, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać różnorodnym wyzwaniom oraz zagwarantować naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie. Priorytetem jest dla nas profesjonalne podejście do pracy, dokładność, rzetelność oraz bezpieczeństwo na każdym etapie realizacji. Wszystkie zlecenia realizujemy w oparciu opracowane przez nas procedury, dzięki czemu wszystkie realizacje przebiegają sprawnie i bezproblemowo. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i dobieramy rozwiązania dostosowane do konkretnych potrzeb klienta. Chętnie udzielamy również odpowiedzi na nurtujące pytania. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami

Wypełnij krótki formularz poniżej