Przejdź do treści

Produkcja konstrukcji metalowych

Produkcja konstrukcji metalowych

Jako prawdziwy lider rynku w zakresie usług dla przemysłu, PHU Jamniuk spełnia najwyższe światowe standardy. Kompleksową ofertę przygotowaliśmy z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą udoskonalać swój biznes na podstawie innowacyjnych, solidnych rozwiązań. Wspieramy wiele różnych branż przemysłu, dostarczając niezawodne i w pełni bezpieczne konstrukcje metalowe.

Dysponujemy zespołem wykwalifikowanych ekspertów. Cenimy doświadczenie oraz specjalistyczną wiedzę naszych fachowców. Posiadamy także nowoczesny park technologiczny – wyposażony w najwyższej jakości maszyny i urządzenia. Spełniamy obowiązujące przepisy przeciwpożarowe i zasady BHP, a także wytyczne zawarte w normie EN 1090-1, która dotyczy wytwarzania konstrukcji stalowych i aluminiowych dla budownictwa.

Sprawdzone techniki produkcji konstrukcji metalowych

Specjalizujemy się w profesjonalnej i kompleksowej produkcji konstrukcji metalowych. Wyroby, które opuszczają nasze linie produkcyjne, odznaczają się nienaganną funkcjonalnością oraz bezpieczeństwem użytkowania. Każdy elementy wykonujemy z najwyższą starannością oraz precyzją. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu, nowoczesnym parku maszynowym, a także doskonałej organizacji prac warsztatowych.

Służymy doradztwem technicznym oraz fachowym wsparciem na każdym etapie współpracy. Rozwiązania, które proponujemy, pozytywnie wpływają na optymalizację kosztów budowy. Jednocześnie zachowujemy pierwotne założenia jakościowe i użytkowe projektu.

Niezawodne wsparcie dla przemysłu

Zajmujemy się produkcją konstrukcji metalowych zgodnie z potrzebami oraz wymaganiami naszych klientów. Jesteśmy elastyczni – do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Doświadczona kadra inżynierów, elektryków, spawaczy, mechaników i monterów dba o najwyższą jakość naszych produktów.Gwarantujemy terminową oraz rzetelną realizację każdej inwestycji. To dzięki nienagannej etyce pracy zajmujemy czołową pozycję w branży. Już dziś zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy cenią profesjonalne i skuteczne rozwiązania dla przemysłu.