Przejdź do treści

Relokacja fabryk

Naszą sztandarową usługą jest relokacja fabryk. Dzięki niej, możliwe jest bezproblemowa i wygodna zmiana i przeniesienie miejsca naszego zakładu.
Wiele osób może niechętnie podchodzić do pomysłu zmiany siedziby swojej firmy z powodu wielu możliwych niedogodności. Duże i ciężkie maszyny, ogromne konstrukcje i inne elementy wyposażenia trudne do przewiezienia mogą sprawić, że właściciele fabryk będą myśleć, że przeprowadzka firmy w ogóle nie wchodzi w grę! Przenoszenie linii produkcyjnych jest jednak możliwe – dzięki naszym usługom!

Relokacja linii produkcyjnych

Nasza firma posiada odpowiednie sprzęty, które są w stanie przenieść maszyny czy konstrukcje o masie 100 ton i więcej! Nie korzystamy jedynie z dźwigów i podnośników, jako że część zadań musi być przeprowadzona w taki sposób, aby zarysować posadzek i innych powierzchni – do takich zadań specjalnych proponujemy systemy przenośnych podłóg, które pozwalają na bezproblemową relokację bardzo ciężkich konstrukcji, zarówno znajdujących się na powierzchni płaskiej, jak i na wszelkiego rodzaju podwyższeniach lub zagłębieniach w podłodze.

Delikatne linie produkcyjne

Oczywiście, nie możemy generalizować – nie wszystkie fabryki posiadają maszyny ciężkie i trudne do relokacji z racji swojej masy. Niektóre z nich to większe lub mniejsze, ale bardzo delikatne lub kruche urządzenia, które trudno przetransportować z powodu możliwości ich zniszczenia. Jeśli chodzi o tego typu narzędzia, z chęcią wspomożemy Państwa w relokacji takiej właśnie linii produkcyjnej! Dzięki naszej ofercie, wspomożemy przewóz fabryk, zarówno tych, w których znajdują się ogromne i ciężkie maszyny, jak i tych z delikatnymi i łatwymi do uszkodzenia urządzeniami.

Usługi demontażu linii produkcyjnych

Czasem jednak nie jest konieczne przewożenie konstrukcji w całości. Dzięki naszym wykwalifikowanym specjalistom, możliwy będzie demontaż urządzeń i zmontowanie ich nowo w docelowym miejscu fabryki. Posiadamy szereg maszyn i narzędzi, które idealnie sprawdzą się przy każdym przenoszeniu. Nasz zespół wykwalifikowanych i ciągle podnoszących umiejętności specjalistów pozwoli na bezpieczne i szybkie przeprowadzenie całej przeprowadzki – bez obaw i z ogromną dbałością o maszyny.