Przejdź do treści

Oferta usług

Relokacje fabryk, montaż-demontaż linii produkcyjnych, maszyn i konstrukcji stalowych.

Misją PHU Jamniuk jest wychodzenie naprzeciw potrzebom naszych klientów.
Wiele firm, aby się rozwijać, rozbudowuje się, tworząc nowe oddziały, unowocześniając infrastrukturę, bądź – w celu obniżenia kosztów – zmienia lokalizację produkcji. PHU Jamniuk ułatwia firmom rozwój poprzez montaż nowych maszyn i urządzeń, kompleksowe przeniesienia fabryk, hal produkcyjnych. Gwarantujemy demontaż, przygotowanie do transportu, na życzenie klienta transport, rozładunek i ponowny montaż oraz uruchomienie w nowym miejscu. Posiadamy również bogate doświadczenie w kompleksowym montażu i demontażu konstrukcji stalowych. Doświadczenie z wielu montaży i demontaży konstrukcji stalowych oraz wykwalifikowana kadra i zaplecze sprzętowe są przepustką do realizacji nawet najbardziej skomplikowanych projektów.

Istotną gałęzią działalności PHU Jamniuk jest spawalnictwo przemysłowe (metody: TIG, MIG/MAG, elektroda).
Od wielu lat realizujemy projekty spawalnicze dla polskich i zagranicznych kontrahentów. Wykwalifikowani spawacze z aktualnymi certyfikatami i bogatym doświadczeniem realizują spawanie zbiorników, rurociągów, rur, oraz konstrukcji stalowych. Nasze spawy wyróżniają się precyzją i trwałością, przez co dają możliwość długoletniego i stabilnego użytkowania.

W celu zapewnienia ciągłości pracy i obniżenia kosztów przestojów naszych klientów świadczymy usługi utrzymania ruchu przemysłowego.
Dysponujemy doświadczonym zespołem inżynierów, mechaników, elektryków, monterów, którzy podejmując działania prewencyjne, dokonują przeglądów i konserwacji maszyn, prowadzą dokumentację techniczną urządzeń, dokonują diagnostyki technicznej maszyn i urządzeń przemysłowych, usuwają awarie, prowadzą serwis automatyki przemysłowej. Wszystko to służy zapewnieniu płynności procesu technologicznego i zwiększeniu stabilności produkcyjnej firm, z którymi współpracujemy.

Firma zajmuje się produkcją rurociągów, zbiorników, profili oraz konstrukcji metalowych stosownie do potrzeb naszych klientów.  Wiodąca pozycja PHU Jamniuk na rynku usług dla przemysłu została ugruntowana poprzez niezawodność i elastyczne podejście do klienta. Przykładamy wagę do najwyższej jakości, dlatego zatrudniamy doświadczonych inżynierów, mechaników, monterów, spawaczy i elektryków. Wysoko wykwalifikowana kadra oraz wieloletnie doświadczenie pozwoliły nam osiągnąć czołową pozycję w konkurencyjnej branży. Dzięki temu gwarantujemy naszym klientom profesjonalizm, bezpieczeństwo i satysfakcję z terminowo realizowanych inwestycji.